تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 7,610,000 |
| 10 | سامان الکترونیک | 15,300,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 7,610,000 | 7,550,000 | 7,520,000 | 7,490,000 | 7,420,000 | 7,330,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| سامان الکترونیک | 4 | 16,300,000 | 15,300,000 | 14,800,000 | 14,400,000 | 13,900,000 | 13,900,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۵ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱۴۳ گرم |
| طول | 106.5 mm |
| عرض | 57 mm |
| ارتفاع | 27 mm |
| ولتاژ خروجی | 24 V |
| توان خروجی | 100 W |
| فرکانس | 50 Hz |
| عنوان انگلیسی | 220V AC to 24V DC 4A AC‑DC Power Supply Module |
| محدوده ولتاژ ورودی | 85~265 V |
| حداکثر ولتاژ خروجی | 24 V |
| حداکثر جریان خروجی | 6 A |
| وضعیت استفاده | جدید (جدید و استفاده نشده) |
| اصالت | اصل (Original) |
توضیحات محصول
مشخصات فنی :
- مدل: XK-2412-24
- ولتاژ ورودی: 85 الی 265 ولت AC
- فرکانس: 50 الی 60 هرتز
- ولتاژ خروجی: 24 ولت DC
- جریان خروجی: 4 الی 6 آمپر
- توان خروجی: 100 وات
- حفاظت ولتاژ: دارد
- حفاظت جریان: دارد
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند




















