شناسه 3301052
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 475,000 | 470,000 | 465,000 | 460,000 | 455,000 | 450,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| امین | 3 | 423,000 | 423,000 | 418,000 | 414,000 | 401,000 | 397,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۲۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | 100uF 10V Tantalum Capacitor SMD Size C |
| نوع خازن | تانتالیوم SMD |
| ظرفیت خازن | 100 uF |
| فرمت پایه | SMD |
| پکیج | Size C |
| تلرانس خازن | 10 % |
| حداکثر ولتاژ DC | 10 V |
| کد SMD | 107A |
| محدوده دمای کاری | -55~125 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












