شناسه 3302071
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 16,900 | 16,700 | 16,000 | 15,200 | 15,100 | سلامت فیزیکی کالا | |
| سپنتا | 3 | 31,500 | 29,600 | 28,200 | 28,100 | 28,100 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکتروسهیل | 3 | 24,000 | 22,500 | 21,900 | 21,300 | 21,300 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| مگا الکترونیک | 2 | 30,000 | 30,000 | 30,000 | 30,000 | 30,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۸۶۹ گرم |
| عنوان انگلیسی | 100 Ohm 2W 5% Resistor |
| توان | 2 W |
| پکیج | Axial |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| تلرانس مقاومت | 5 % |
| مقدار مقاومت | 100 Ω |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند







