شناسه 3302268
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 500 | ویهان | 2,920 |
| 1,000 | غزل الکترونیک | 2,010 |
| 5,000 | غزل الکترونیک | 1,930 |
| 10,000 | غزل الکترونیک | 1,900 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ویهان | 3 | 3,880 | 2,920 | 2,420 | 2,220 | 2,200 | 2,190 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| غزل الکترونیک | 3 | 3,340 | 2,390 | 2,010 | 1,930 | 1,900 | 1,900 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| رهام | 2 | 4,210 | 3,250 | 2,870 | 2,790 | 2,760 | 2,760 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۱۸ گرم |
| عنوان انگلیسی | 1.5 KOhm SMD 0805 Resistor |
| توان | 0.125 W |
| پکیج | 0805 |
| طول | 2.1 mm |
| عرض | 1.25 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| مقدار مقاومت | 1.5 kΩ |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند








