تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 500 | فروغ الکترونیک | 2,960 |
| 1,000 | فروغ الکترونیک | 2,550 |
| 5,000 | فروغ الکترونیک | 2,370 |
| 10,000 | فروغ الکترونیک | 2,340 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| راوین الکترونیک | 3 | 4,220 | 3,260 | 2,730 | 2,520 | 2,490 | 2,480 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| فروغ الکترونیک | 3 | 3,910 | 2,960 | 2,550 | 2,370 | 2,340 | 2,340 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۰۲۱ گرم |
| عنوان انگلیسی | 4.7 KOhm 1% SMD 0805 Resistor |
| توان | 0.125 W |
| پکیج | 0805 |
| طول | 2.1 mm |
| عرض | 1.25 mm |
| کد SMD | 4701 |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| تلرانس مقاومت | 1 % |
| مقدار مقاومت | 4.7 kΩ |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند











