شناسه 3303049
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 610,000 | 605,000 | 600,000 | 595,000 | 590,000 | 585,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترومود | 2 | 868,000 | 866,000 | 854,000 | 854,000 | 854,000 | 854,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۳/۹۷ گرم |
| طول | 19 cm |
| عرض | 7 cm |
| ارتفاع | 0.4 cm |
| قابلیت شارژ | ندارد |
| مدل | 2032 |
| ولتاژ خروجی | 3 V |
| عنوان انگلیسی | MAXELL CR2032 Lithium Coin Cell Battery – Calculator Grade |
| برند | maxell |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند







