شناسه 0101215
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 500 | الکتروسهیل | 2,040 |
| 1,000 | الکتروسهیل | 1,660 |
| 5,000 | الکتروسهیل | 1,580 |
| 10,000 | الکتروسهیل | 1,560 |
| 20,000 | الکتروسهیل | 1,550 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 2,160 | 2,150 | 1,810 | 1,790 | 1,780 | 1,760 | سلامت فیزیکی کالا | |
| سپنتا | 3 | 3,300 | 2,350 | 1,870 | 1,700 | 1,670 | 1,660 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکتروسهیل | 3 | 3,000 | 2,040 | 1,660 | 1,580 | 1,560 | 1,550 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | 1 MOhm 1% 0603 SMD Resistor |
| توان | 0.1 W |
| پکیج | 0603 |
| طول | 1.7 mm |
| عرض | 0.76 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| تلرانس مقاومت | 1 % |
| مقدار مقاومت | 1 MΩ |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند
















