شناسه 0301063
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جور الکترونیک | 3 | 147,000 | 141,000 | 133,000 | 133,000 | 129,000 | 129,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| رهام | 3 | 170,000 | 165,000 | 164,000 | 163,000 | 163,000 | 163,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک صالح | 1 | 287,000 | 195,000 | 195,000 | 195,000 | 195,000 | 195,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| بهامد | 1 | 146,000 | 140,000 | 132,000 | 132,000 | 132,000 | 132,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۳/۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | 1uF 630V Polyester Film Capacitor |
| نوع خازن | پلی استر |
| ظرفیت خازن | 1 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| حداکثر ولتاژ DC | 630 V |
| فاصله پایه ها | 21 mm |
| طول | 21.66 mm |
| عرض | 8.7 mm |
| ارتفاع | 16 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند











