تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکترومود | 82,600 |
| 100 | روبوایکیو | 37,300 |
| 500 | جور الکترونیک | 39,600 |
| 1,000 | جور الکترونیک | 37,600 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 37,500 | 37,300 | 37,000 | 36,600 | 36,200 | 35,800 | سلامت فیزیکی کالا | |
| جور الکترونیک | 3 | 40,000 | 39,600 | 39,600 | 37,600 | 37,600 | 37,600 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| سامان الکترونیک | 2 | 47,000 | 47,000 | 47,000 | 47,000 | 47,000 | 47,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکتروسهیل | 3 | 41,200 | 41,200 | 39,900 | 39,100 | 39,100 | 39,100 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترومود | 2 | 82,600 | 78,200 | 74,100 | 70,700 | 69,000 | 67,700 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۶ گرم |
| عنوان انگلیسی | 100uF 25V SMD Aluminum Electrolytic Capacitor |
| نوع خازن | الکترولیتی SMD |
| ظرفیت خازن | 100 uF |
| فرمت پایه | SMD |
| حداکثر ولتاژ DC | 25 V |
| قطر | 6.4 mm |
| طول | 6.7 mm |
| عرض | 6.7 mm |
| ارتفاع | 7.9 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند

















