شناسه 0301240
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بهامد | 1 | 34,600 | 34,400 | 34,200 | 34,000 | 34,000 | 34,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 34,700 | 34,500 | 34,500 | 34,500 | 34,500 | 34,500 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۸۸۲۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | 470uF 16V Electrolytic Capacitor |
| نوع خازن | الکترولیتی |
| ظرفیت خازن | 470 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| حداکثر ولتاژ DC | 16 V |
| فاصله پایه ها | 3.1 mm |
| قطر | 8.1 mm |
| ارتفاع | 12.4 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند









