شناسه 0301249
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 29,900 | 29,700 | 29,500 | 29,300 | 29,100 | 28,900 | سلامت فیزیکی کالا | |
| میعاد الکترونیک | 2 | 66,000 | 66,000 | 66,000 | 66,000 | 66,000 | 66,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| بهامد | 1 | 53,000 | 52,000 | 50,000 | 48,000 | 48,000 | 48,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۶۸۴۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | 47uF 50V Electrolytic Capacitor |
| نوع خازن | الکترولیتی |
| ظرفیت خازن | 47 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| حداکثر ولتاژ DC | 50 V |
| فاصله پایه ها | 2.36 mm |
| قطر | 6.43 mm |
| ارتفاع | 11.48 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند














