شناسه 0301314
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 352,000 |
| 50 | فیدار الکترونیک | 453,000 |
| 100 | فیدار الکترونیک | 448,000 |
| 300 | فیدار الکترونیک | 443,000 |
| 500 | فیدار الکترونیک | 430,000 |
| 1,000 | فیدار الکترونیک | 425,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 352,000 | 348,000 | 348,000 | 343,000 | 343,000 | 342,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| فیدار الکترونیک | 3 | 453,000 | 453,000 | 448,000 | 443,000 | 430,000 | 425,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک پرشیا | 3 | 220,000 | 220,000 | 220,000 | 220,000 | 220,000 | 220,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| غزل الکترونیک | 3 | 370,000 | 358,000 | 351,000 | 351,000 | 351,000 | 351,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۲۷ گرم |
| عنوان انگلیسی | 100uF 10V SMD Tantalum Capacitor Size D |
| نوع خازن | تانتالیوم SMD |
| ظرفیت خازن | 100 uF |
| فرمت پایه | SMD |
| پکیج | Size D |
| حداکثر ولتاژ DC | 10 V |
| کد SMD | 107A |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند
















