شناسه 0301410
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | غزل الکترونیک | 247,000 |
| 50 | غزل الکترونیک | 228,000 |
| 100 | غزل الکترونیک | 221,000 |
| 300 | غزل الکترونیک | 220,000 |
| 500 | غزل الکترونیک | 219,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 276,000 | 274,000 | 273,000 | 271,000 | 270,000 | 269,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| غزل الکترونیک | 3 | 247,000 | 228,000 | 221,000 | 220,000 | 219,000 | 217,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| datasheet | دانلود |
| وزن | ۱/۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | 22uF 35V SMD Tantalum Capacitor Size D |
| نوع خازن | تانتالیوم SMD |
| ظرفیت خازن | 22 uF |
| فرمت پایه | SMD |
| پکیج | Size D |
| حداکثر ولتاژ DC | 35 V |
| کد SMD | 226V |
| طول | 7.3 mm |
| عرض | 4.3 mm |
| ارتفاع | 2.8 mm |
| محدوده دمای کاری | -55~125 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










