تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکترونیک سنتر | 22,300 |
| 100 | الکترونیک سنتر | 22,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 22,500 | 22,400 | 22,300 | 22,200 | 22,100 | 22,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک یاران | 3 | 33,300 | 27,800 | 26,400 | 25,800 | 25,200 | 25,200 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 22,300 | 22,000 | 22,000 | 22,000 | 22,000 | 22,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| BC807-40 | دانلود |
| وزن | ۰/۰۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | BC807‑40 PNP SMD Transistor |
| نوع | general purpose |
| نوع پلاریته | PNP |
| حداکثر ولتاژ کلکتور-امیتر | -45 V |
| حداکثر جریان کلکتور | -0.5 A |
| حداکثر توان اتلافی در Ta=25ᵒC | 310 mW |
| حداقل بهره | 170 |
| حداکثر بهره | 600 |
| پکیج | SOT-23 |
| پارت نامبر | BC807-40 |
| طول | 3 mm |
| عرض | 1.4 mm |
| ارتفاع | 1.1 mm |
| محدوده دمای کاری | -55~150 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند









