شناسه 0305519
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 1,200,000 | 1,190,000 | 1,180,000 | 1,170,000 | 1,160,000 | 1,150,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۳۸۵۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | IRLR7843 N‑Channel Power MOSFET (SMD) |
| نوع پلاریته | N-Channel |
| حداکثر ولتاژ درین-سورس | 30 V |
| حداکثر جریان درین | 161 A |
| حداکثر ولتاژ گیت-سورس | 20 V |
| حداکثر توان اتلافی در Tc=25ᵒC | 140 W |
| تعداد پایه | 3 |
| پکیج | TO-252AA |
| پارت نامبر | IRLR7843 |
| زمان صعود | 42 ns |
| زمان نزول | 19 ns |
| طول | 6.73 mm |
| عرض | 6.22 mm |
| ارتفاع | 2.38 mm |
| محدوده دمای کاری | -55~175 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند














