شناسه 0316167
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | مشهد الکترونیک | 3,440,000 |
| 25 | مشهد الکترونیک | 3,430,000 |
| 50 | مشهد الکترونیک | 3,390,000 |
| 100 | مشهد الکترونیک | 3,350,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| مشهد الکترونیک | 3 | 3,440,000 | 3,430,000 | 3,390,000 | 3,350,000 | 3,320,000 | 3,250,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک یاران | 3 | 3,950,000 | 3,180,000 | 3,180,000 | 3,170,000 | 3,170,000 | 3,170,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| روبوایکیو فاند (Roboeq Fund) | 1 | 3,450,000 | 3,420,000 | 3,410,000 | 3,380,000 | 3,380,000 | 3,380,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱/۷۳ گرم |
| جریان تغذیه | 1.5 mA |
| پارت نامبر | MAX6675ISA+T |
| محدوده ولتاژ تغذیه | 5.5~3 V |
| محدوده جریان تغذیه | 0.7~1.5 mA |
| عنوان انگلیسی | MAX6675KASA Thermocouple-to-Digital Converter for Type‑K Thermocouple IC SMD |
| ارتفاع | 1.5 mm |
| عرض | 3.8 mm |
| طول | 5 mm |
| تعداد پایه | 8 |
| فرکانس کاری | 4.3 MHz |
| پکیج | SOIC |
| نوع | Sensor Interface |
| حداکثر فرکانس کلاک | 4.3 MHz |
| نوع ترموکوپل | K |
| رزولوشن دما | 0.25 °C |
| نوع ارتباط | SPI/Serial |
| محدوده دمای کاری | -20~85 °C |
توضیحات محصول
قطعه MAX6675ISA+T یک آی سی مبدل آنالوگ به دیجیتال 12 بیتی مناسب برای ترموکوپل نوع K و از خانواده آی سی سنسور میباشد.
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند















