شناسه 0305548
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 100 | نوژان الکترونیک | 18,000 |
| 500 | نوژان الکترونیک | 16,700 |
| 1,000 | نوژان الکترونیک | 16,200 |
| 5,000 | نوژان الکترونیک | 15,800 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 21,100 | 19,500 | 19,200 | 19,100 | 19,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| نوژان الکترونیک | 3 | 23,500 | 18,000 | 16,700 | 16,200 | 15,800 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| سامان الکترونیک | 3 | 24,700 | 19,100 | 18,000 | 17,400 | 17,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| ماژول شاپ | 3 | 108,000 | 97,500 | 96,800 | 95,700 | 95,600 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۰۱ گرم |
| عنوان انگلیسی | PMBT3904 NPN SMD Transistor |
| زمان نزول | 50 ns |
| ارتفاع | 1 mm |
| کد SMD | W1A |
| عرض | 1.4 mm |
| طول | 3 mm |
| پارت نامبر | PMBT3904 |
| پکیج | SOT-23-3 |
| زمان صعود | 35 ns |
| نوع | general purpose |
| حداکثر بهره | 300 |
| حداقل بهره | 100 |
| حداکثر توان اتلافی در Tc=25ᵒC | 250 mW |
| حداکثر جریان کلکتور | 200 mA |
| حداکثر ولتاژ کلکتور-امیتر | 40 V |
| نوع پلاریته | NPN |
| محدوده دمای کاری | -65~150 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












