شناسه 0318133
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 150,000 |
| 100 | الکترونیک یاران | 143,000 |
| 500 | الکترونیک یاران | 139,000 |
| 1,000 | الکترونیک یاران | 138,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 150,000 | 145,000 | 140,000 | 140,000 | 140,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک یاران | 3 | 151,000 | 143,000 | 139,000 | 138,000 | 137,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| نوژان الکترونیک | 3 | 423,000 | 392,000 | 391,000 | 387,000 | 387,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۵۷ گرم |
| طول | 23.1 mm |
| عرض | 6.4 mm |
| ارتفاع | 3.9 mm |
| پارت نامبر | ULN2803AG |
| تعداد پایه | 18 |
| پکیج | DIP18-P-300 |
| تعداد کانال | 8 |
| نوع | 8ch Darlington Sink Driver |
| مقاومت ورودی | 2.7 kΩ |
| حداکثر توان اتلافی در Ta=25ᵒC | 1.47 W |
| عنوان انگلیسی | ULN2803AG Darlington Driver Array IC SMD (Clone) |
| محدوده دمای کاری | -45~85 °C |
| محدوده ولتاژ ورودی | 3.5~30 V |
| حداکثر ولتاژ خروجی | 50 V |
| حداکثر جریان خروجی | 500 mA |
| اصالت | کپی |
توضیحات محصول
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند









