شناسه 3302377
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 1,540 | 1,530 | 1,520 | 1,510 | 1,500 | 1,490 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک یاران | 3 | 3,300 | 2,350 | 1,870 | 1,700 | 1,670 | 1,660 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| راوین الکترونیک | 3 | 3,000 | 2,040 | 1,660 | 1,580 | 1,560 | 1,550 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۲۵ گرم |
| عنوان انگلیسی | 20 KOhm SMD 0603 Resistor |
| توان | 0.1 W |
| پکیج | 0603 |
| طول | 1.6 mm |
| عرض | 0.8 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| مقدار مقاومت | 20 kΩ |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












