شناسه 0103318
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | دایا الکترونیک | 990,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| غزل الکترونیک | 7 | 1,060,000 | 935,000 | 910,000 | 908,000 | 907,000 | 898,000 | ارسال از روبوایکیو ۸ روز کاری دیگر | |
| دایا الکترونیک | 7 | 990,000 | 990,000 | 990,000 | 990,000 | 990,000 | 990,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۳ گرم |
| نوع رگولاتور و کنترل کننده | LDO Voltage Regulators |
| پارت نامبر | LD1117S12CTR |
| کد SMD | LD12 |
| حداکثر ولتاژ Dropout | 1.2 V |
| پکیج | SOT-223 |
| تعداد پایه | 4 |
| عنوان انگلیسی | LD1117-1.2 Voltage Regulator SMD |
| محدوده ولتاژ ورودی | 3.2~5 V |
| محدوده ولتاژ خروجی | 1.14~1.26 V |
| حداکثر جریان خروجی | 800 mA |
| محدوده دمای کاری | -40~100 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند













