شناسه 0301145
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 11,300 | 11,100 | 11,000 | 10,900 | 10,800 | 10,700 | سلامت فیزیکی کالا | |
| فروغ الکترونیک | 3 | 14,000 | 12,700 | 12,100 | 11,300 | 11,300 | 11,300 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| سامان الکترونیک | 2 | 18,500 | 17,500 | 17,100 | 17,000 | 17,000 | 17,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۵ گرم |
| عنوان انگلیسی | 5.6pF SMD Capacitor 1206 |
| نوع خازن | MLCC |
| ظرفیت خازن | 4.7 nF |
| فرمت پایه | SMD |
| پکیج | 1206 |
| حداکثر ولتاژ DC | 50 V |
| طول | 3.2 mm |
| عرض | 1.6 mm |
| محدوده دمای کاری | -55~125 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










