شناسه 0301488
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 100 | روبوایکیو | 5,350 |
| 500 | روبوایکیو | 5,290 |
| 1,000 | الکتروسهیل | 5,090 |
| 5,000 | الکتروسهیل | 4,910 |
| 10,000 | رهام | 5,160 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 5,410 | 5,350 | 5,290 | 5,240 | 5,190 | 5,120 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| رهام | 3 | 12,500 | 6,920 | 6,080 | 5,590 | 5,170 | 5,160 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکتروسهیل | 3 | 11,900 | 6,350 | 5,520 | 5,090 | 4,910 | 4,890 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | 4.7nF SMD Capacitor 0805 |
| نوع خازن | MLCC |
| ظرفیت خازن | 4.7 nF |
| فرمت پایه | SMD |
| پکیج | 0805 |
| طول | 2 mm |
| عرض | 1.25 mm |
| ارتفاع | 0.5 mm |
توضیحات محصول
.
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند











