تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 10,300 | 10,200 | 10,200 | 10,100 | 10,000 | 9,900 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترومود | 2 | 28,000 | 23,200 | 22,000 | 21,300 | 20,100 | 18,900 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۵ گرم |
| عنوان انگلیسی | 22uF SMD Capacitor 0805 |
| نوع خازن | MLCC |
| ظرفیت خازن | 22 uF |
| فرمت پایه | SMD |
| پکیج | 0805 |
| تلرانس خازن | 20 % |
| طول | 2 mm |
| عرض | 1.25 mm |
| ارتفاع | 0.85 mm |
| محدوده دمای کاری | -55~85 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












