تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | بهامد | 7,500 |
| 500 | روبوایکیو | 1,590 |
| 1,000 | روبوایکیو | 1,580 |
| 5,000 | نوژان الکترونیک | 2,830 |
| 10,000 | نوژان الکترونیک | 2,810 |
| 20,000 | نوژان الکترونیک | 2,800 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 1,610 | 1,590 | 1,580 | 1,570 | 1,550 | 1,550 | سلامت فیزیکی کالا | |
| جور الکترونیک | 2 | 5,580 | 4,620 | 4,240 | 4,160 | 4,130 | 4,130 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| میعاد الکترونیک | 3 | 4,820 | 3,860 | 3,310 | 3,070 | 3,040 | 3,030 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| نوژان الکترونیک | 3 | 4,250 | 3,290 | 2,910 | 2,830 | 2,810 | 2,800 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| بهامد | 1 | 7,500 | 4,500 | 4,000 | 4,000 | 4,000 | 4,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۲۵ گرم |
| عنوان انگلیسی | 6.8 KOhm SMD 1206 Resistor |
| توان | 0.25 W |
| پکیج | 1206 |
| طول | 3.2 mm |
| عرض | 1.6 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| مقدار مقاومت | 6.8 kΩ |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند








