تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 183,000 |
| 50 | سامان الکترونیک | 189,000 |
| 100 | سامان الکترونیک | 186,000 |
| 300 | سامان الکترونیک | 185,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 183,000 | 182,000 | 180,000 | 178,000 | 177,000 | 175,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| سامان الکترونیک | 2 | 197,000 | 189,000 | 186,000 | 185,000 | 185,000 | 184,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱/۱۱ گرم |
| نوع | حرارتی |
| جریان نامی | 10 A |
| ولتاژ نامی AC | 250 V |
| دمای قطع | 240 °C |
| فرمت پایه | Axial |
| طول | 14 mm |
| قطر | 4.2 mm |
| عنوان انگلیسی | 240°C Thermal Cutoff Fuse |
توضیحات محصول
مشخصات فنی :
- ولتاژ : 250 ولت
- جریان : 10A
-
دمای قطع : 240 درجه ی سانتی گراد
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












