شناسه 3302432
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 2,600 | 2,590 | 2,580 | 2,570 | 2,560 | 2,550 | سلامت فیزیکی کالا | |
| جور الکترونیک | 3 | 4,640 | 3,680 | 3,130 | 2,900 | 2,870 | 2,860 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| ماژول شاپ | 3 | 4,250 | 3,290 | 2,910 | 2,830 | 2,810 | 2,800 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۳ گرم |
| عنوان انگلیسی | 82 KOhm 1206 SMD Resistor |
| توان | 0.25 W |
| پکیج | 1206 |
| طول | 3 mm |
| عرض | 1.5 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| تلرانس مقاومت | 5 % |
| مقدار مقاومت | 82 kΩ |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










