شناسه 3302479
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 13,200 | 10,900 | 10,500 | 10,200 | 10,200 | سلامت فیزیکی کالا | |
| ماژول شاپ | 3 | 18,600 | 13,000 | 12,000 | 11,600 | 10,600 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| سپنتا | 3 | 25,600 | 15,500 | 14,800 | 14,300 | 14,200 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۰۳ گرم |
| عنوان انگلیسی | 470nF SMD Capacitor 0805 |
| نوع خازن | MLCC |
| ظرفیت خازن | 470 nF |
| فرمت پایه | SMD |
| پکیج | 0805 |
| تلرانس خازن | 10 % |
| حداکثر ولتاژ DC | 50 V |
| طول | 2 mm |
| عرض | 1.2 mm |
| محدوده دمای کاری | -55~125 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند















