شناسه 0301118
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 100 | الکترونیک یاران | 13,300 |
| 500 | امین | 12,400 |
| 1,000 | الکترونیک یاران | 11,600 |
| 5,000 | الکترونیک یاران | 10,900 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 32,900 | 19,400 | 18,200 | 18,100 | 17,900 | 17,700 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک یاران | 3 | 18,900 | 13,300 | 12,600 | 11,600 | 10,900 | 10,900 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| امین | 3 | 18,900 | 13,300 | 12,400 | 11,900 | 11,500 | 11,500 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۵ گرم |
| عنوان انگلیسی | 18pF SMD Capacitor 1206 |
| نوع خازن | MLCC |
| ظرفیت خازن | 18 pF |
| فرمت پایه | SMD |
| پکیج | 1206 |
| تلرانس خازن | 5 % |
| حداکثر ولتاژ DC | 50 V |
| طول | 3.2 mm |
| عرض | 1.6 mm |
| محدوده دمای کاری | -55~125 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند








