تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکترونیک سنتر | 39,000 |
| 100 | روبوایکیو | 29,700 |
| 500 | الکترونیک سنتر | 37,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 30,000 | 29,700 | 29,400 | 29,100 | 28,800 | 28,500 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 39,000 | 37,000 | 37,000 | 37,000 | 37,000 | 37,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۶۹ گرم |
| نوع | کارتریج شیشه ای |
| جریان نامی | 1.5 A |
| ولتاژ نامی AC | 250 V |
| فرمت پایه | Axial without Lead |
| طول | 20 mm |
| قطر | 5 mm |
| عنوان انگلیسی | 1.5A 5x20 Glass Fuse |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند













