تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکترونیک سنتر | 34,000 |
| 100 | جور الکترونیک | 22,400 |
| 500 | نوژان الکترونیک | 22,400 |
| 1,000 | نوژان الکترونیک | 20,900 |
| 5,000 | الکترومود | 44,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 24,800 | 23,200 | 22,900 | 22,800 | 22,800 | 22,700 | سلامت فیزیکی کالا | |
| میعاد الکترونیک | 2 | 34,700 | 29,100 | 28,400 | 28,000 | 27,900 | 27,900 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| جور الکترونیک | 3 | 27,900 | 22,400 | 21,700 | 21,300 | 21,200 | 21,200 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| نوژان الکترونیک | 3 | 29,800 | 23,100 | 22,400 | 20,900 | 20,800 | 20,800 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترومود | 2 | 45,100 | 44,000 | 44,000 | 44,000 | 44,000 | 44,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 34,000 | 33,800 | 33,800 | 33,800 | 33,800 | 33,800 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۶۲ گرم |
| نوع | کارتریج شیشه ای |
| جریان نامی | 8 A |
| ولتاژ نامی AC | 250 V |
| فرمت پایه | Axial without Lead |
| طول | 20 mm |
| قطر | 5 mm |
| عنوان انگلیسی | 8A 5x20 Glass Fuse |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند











