شناسه 0320126
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 20,500 | 20,300 | 20,100 | 19,900 | 19,700 | 19,500 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک صالح | 1 | 58,500 | 58,500 | 58,500 | 58,500 | 58,500 | 58,500 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱/۲۶ گرم |
| نوع | کارتریج شیشه ای |
| جریان نامی | 9 A |
| ولتاژ نامی AC | 250 VAC |
| فرمت پایه | Axial without Lead |
| طول | 20 mm |
| قطر | 5 mm |
| عنوان انگلیسی | 9A 5x20 Glass Fuse |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند













