شناسه 3302486
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | بهامد | 7,500 |
| 100 | بهامد | 4,500 |
| 500 | الکتروسهیل | 3,680 |
| 1,000 | الکتروسهیل | 3,130 |
| 5,000 | الکتروسهیل | 2,900 |
| 10,000 | الکتروسهیل | 2,880 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| رهام | 3 | 10,100 | 4,550 | 3,830 | 3,450 | 3,370 | 3,360 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکتروسهیل | 3 | 10,000 | 4,410 | 3,680 | 3,130 | 2,900 | 2,880 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| بهامد | 1 | 7,500 | 4,500 | 4,000 | 4,000 | 4,000 | 4,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۰۲۵ گرم |
| عنوان انگلیسی | 1.2 KOhm SMD 1206 Resistor |
| توان | 0.25 W |
| پکیج | 1206 |
| طول | 3.2 mm |
| عرض | 1.6 mm |
| کد SMD | 122 |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| تلرانس مقاومت | 5 % |
| مقدار مقاومت | 1.2 kΩ |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند











